Sahibinden Bar Sandalyesi

Karabağlar’da bulunan atölyemizde ürettiğimiz sahibinden bar sandalyesi modellerimizi uygun fiyat ile sizlere sunuyoruz.

Ev dekorasyonunun değişen trendleriyle birlikte genellikle restaurant ve cafeler de tercih edilen bar sandalyeleri artık evlerimizde de tercih edilir oldu. Dekoratif ve işlevsel bar sandalyesi çeşitlerimizle aradığınız kombinleri en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

Bar Sandalye Modellerimizi Hemen İncele >>

Restaurant ve Cafe Bar Sandalye Modelleri

Bir restoran veya barda oturma söz konusu olduğunda, müşterileriniz için sıcak ve rahat bir ortam yaratmak için görünüm ve malzemeler önemlidir. Restaurant ve cafeler de kullanım için üretilen bar sandalyeleri değiştirme maliyetlerinden tasarruf etmenize yardımcı olarak, her gün yoğun hizmetin zorluğuna dayanacak şekilde yapılmıştır. 

Rahat veya rustik bir restoran, cafe tasarımına uyacak ahşap bar tabureleri veya ahşap bar sandalyeleri tercih edilirken daha çağdaş bir görünüm için metal ya da eames detaylar bulunan bar sandalyeleri dikkat çekmiştir. Çok yönlü görünümler içinse plastik veya reçine bar sandalyeleri, hafiflik rahatlığıyla birleştirilmiştir. Farklı türdeki kumaşlarla kaplanan süngerli bar sandalyesi modelleri de konforu arttırıcı seçeneklerden biri olmuştur.

Sahibinden Bar Sandalyesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bar sandalyelerin de daha fazla bel desteği için sırtlı tasarımları veya yerden tasarruf sağlayan verimlilik için sırtsız bar taburelerini seçebilirsiniz. Döner bar tabureleri, müşterilerin masanın etrafında hareket etmelerini kolaylaştırır.

İstiflenebilir bar tabureleri, müşteri kapasitesini değiştirmek için kolay saklama sağlarken, restoranınızın veya cafenizin bahçede yemek seçeneği varsa, dış mekana uygun tabureler maksimum esneklik sağlar. 

Restoranınızın veya evinizin ihtiyacı göre bar sandalyesi ve bar taburesi modeli İzmir Karabağlar Sandelye’de uygun fiyat seçenekleriyle mutlaka vardır. İster evinizde isterseniz bistro cafelerinizde bu ürünleri tercih ederek farklı konseptlere hayat verebilirsiniz.